Lasecki i Spółka

1


Firma Lasecki i Spółka Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Inspiracją do stworzenia sklepu Zapachdomu.pl i proponowania Państwu wyjątkowych artykułów "home decor" była pasja oraz miłość właścicieli do świec zapachowych.


Od samego początku działalności przyświecała nam myśl, aby proponować Państwu takie produkty, które dzięki swojej wysokiej jakości i elegancji będą wprowadzać w Państwa domach wyjątkowy nastrój.  

Prawie 10 lat naszej działalności na rynku to dostarczanie produktów wyjątkowych, najlepszej jakości a jednocześnie przystępnych cenowo. Podczas naszej dzialalnośći pozyskaliśmy ponad 50 tys stałych klientów, wysłaliśmy kilkadziesiąt tysięcy paczek i otrzymaliśmy setki tysięcy pozytywnych opini zarówno o produktach jak i naszej działalności. 

Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni a każde poztywne słowo jeszcze bardziej motywuje nas do działania by zapewniać Państwu znakomitą, światowej klasy obsługę klienta.

Firma Lasecki i Spólka Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, dzięki czemu dobrze rozumie jak ważny jest pozytywny i optymistyczny nastrój w domu. 

Od 2013 roku firma Lasecki i Spółka Sp. z o.o jest oficjalnym i jedynym dystrybutorem
KRINGLE CANDLE COMPANY. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować na polskim rynku tak wyjątkową markę której doświadczenie przy produkcji świec ma blisko 50 lat. 

Jako profesjonalny sklep w swojej ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości o wyjątkowym i bogatym wzornictwie, projektowane z wyczuciem i wrażliwością na potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie praktyczne i przystępne cenowo. Marki, które posiadamy to między innymi 
Yankee Candle, Kringle Candle, Millefiori, WoodWick, Country Candle, Mr&Mrs Fragnance, Cote Noire, Lothantique

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty i zasmakowania radości i poztywnej energi która unosi się razem z pięknymi zapachami naszych produktów

2